Objavlja  messi Sre Okt 03, 2007 10:01 pm

Za začetek dvojna zmaga Argentine!!

ARGENTINA
2:0 ROMUNIJA

skupina C Arg1

In še povratna tekma z enakim izidom kot prva junak pa seveda kdo drug kot Leo Messi

ROMUNIJA 0:2 ARGENTINA

skupina C Arg2

Nasprotniku se zahvaljujem za zelo fer in dobro predstavo in mu želim veliko sreče naprej

Lp

messi

Število prispevkov : 24
Registration date : 18/09/2007

Objavlja  qrega Sre Okt 03, 2007 10:14 pm

1. tekma Rominija 0 : 2 Argentina
tekma se je začela u prevladovanju Argentine. Strelov Messi-ja mimo gola ali v vratarja je bilo nešteto hitro sem prejel 2 zadetka.V prvi polovici tekme nisem bil kos tekmecu v 2. polovici se je igra uravnotežila in prišel sem do nekaj priložnosti.Vendar se je žoga gibala predvsem na sredini igrišča.

2.tekma Argentina 2 : 0 Rominija
tekma se je začla zelo živahno kot, da nebi bilo odmora med 1. in 2. tekmo. V prvi polovici sem prevladoval jaz a nisem zadel, streli z daljine niso bili natančni.Prišla je Usodna minuta 45 ko sem prejel gol."Vratar Argentine zapali žogo čez sredeino Messi dobi skok med dvema romunoma >MESSI< nisem mogel vrjeti napako fife Mess me je preskočil ?!?!?! z žogo potegnil čez igrišče in plasirano matiral vratarja.Drugi zadetek je v isti minuti po hitri akciji dosegel spet Messi. tekma se je končala z priložnostmi na obeh straneh. Žoga je potovala predvsem po sredini igrišča.

Argentino nima pretiran dosti izkušenj z fifo in mislim da bi ga premagal z kakšno bolšo ekipo.

3:2 USA

Izjemna tekma na kateri smo videli kar nekaj preobratov. Najprej je argentince v vodstvo popeljal leo messi in američani so odgovorili in v 45 z izjmnim prostim strelom donovana izid izenačili. Nato izjemen začetek drugega polčasa za USA ter vodstvo 1:2. Argentci so tvegali vse v igro je prišel Saviola sledili so streli ki so večinoma obstali v Hawartovem naročju a nato Saviola priigra 11m messi jo z majhnimi težavicami (vratar je šel v pravo stran) izkoristi in izid je 2:2. Nato sledi še en protinapad in messi pride mimo treh branilcev in Argentino popelje do 3. zmaga!!

Nasprotniku se zahvaljujem za fer predstavo in borbenost:

LP

messi

Objavlja  messi Pet Okt 05, 2007 8:20 pm

ARGENTINA 2:0 USA

Drugo tekmo med USA in Argentino so tokrat zanesljivo dobili Argentinci ki so po zaslugi Crespa (2 zadetka) prišli do nove zmage , screni žal ni ker je nasprotnik takoj po tekmi zapustil igro

Objavlja  messi Sob Okt 06, 2007 6:39 pm

Nepremagljivost Argentine se nadaljuje !!!!!!!

Objavlja  qrega Sob Okt 06, 2007 11:01 pm

V tem trenutku odstopam od turnirja. zaradi nekih težav bom brez internta nekaj časa. Crying or Very sad