liga nhl 08 Re: skupina B

Objavlja  KeLo Pet Sep 21, 2007 2:31 pm

SKUPINA B:
PRVA TEKMA MED LIVERPOOL-OM IN ROMO

Tekma je bila zelo dobra na obeh straneh smo videli strele na vrata ki pa so jih boljše izkoristili domači in so tako zmagali s 4:3.

1 tekma med Liverpoolom in Bayernom.

Tekma je bila zelo napeta vse od začetka. Igral se je ofenzivni nogomet, kar se je poznalo tudi po številu golov. Pri domačih sta se izkazala Bellamy in Kuyt, pri gosteh pa sta po dva zadetka dosegla Van Bommel in Podolski. V zadnjih 20 min se je tekma umirila, padel ni noben gol, vendar na koncu vseeno visoko število žog v mreži.

Romo rešil Totti

Druga tekma med Bayernom in Romo se je končala v prid gostov. Bayern je začel z igro in tako zelo močno pritiskal da je Romin vratar bil premagan že v 16 minuti ko je zadel Makaay. Roma je nato stopnjevala z igro in do drugega mpolčasa več ni dobila gola. Takoj v drugem polčasu je spet s pritiskom Bayerna Roma bila premagana ko je zadel s protinapada hitri Podolski. Roma je začela s sredine igrišča ko je prišel do žoge Perrotta ter poslal Tottija in je ta zadel za 2:1...nato je sledilo še 42 minut in sodnikov dodatek. Igra Rome se je stopnjevala ko je spet do žoge prišel Totti in tako izenačil za 2:2. Vse je kazalo da se bo tekma končala z izidom 2:2, vendar je Totti dokazal da je res v odlični formi in tako zabil še tretji gol in Romo pripeljal do prve zmage ter celih treh točk.

Bayern München 2:3 AS ROMA

Screen:

KeLo

Objavlja  kobra111 Pet Sep 21, 2007 11:32 pm

Nemočni Bayern V Alianz areni

Povratna tekma med Bayernom in Liverpoolom.

Po porazu v gosteh se Bayern ni mogel skoncentrirati. Tekmo je začel zelo slabo. Pri prvem polčasu sploh ne bom izgubljal besed, saj je Liverpool ob premoru vodil kar z 4:0. Drugi polčas je kazalo nekoliko bolje, saj je takoj mrežo zatresel Podolski, vendar se je kmalu to izkazalo za preblisk. Zopet je vajeti prevzel v svoje roke Liverpool in dodal še 2 zadetka. Pri slednjih je zopet blestela naveza Bellamy-Kuyt, ki sta skupaj zatresla kar 5 golov. 1 gol je dodal še Pennant. To je Na koncu zadostovalo za suverenih 6:1.

ROMA DOBILA DRUGO TEKMO Z LIVERPOOLOM!

Povratna tekma med Romo in Liverpoolom je pripadala Romi. Liverpool je na začetku takoj začel napadat in sem se ga komaj obranil in je Mexes izbil žogo iz kazenskega prostora in je Roma imela protinapad. Do strela je prišel Perrotta ki pa se je ta odbila od obrambnega igralca Liverpoola ter se odkotalila do Manchinija ki se je znašel san pred vratarjem Reino in zadel. Naslednji napad je spet pripadal Romi ki pa je od daleč streljal Perrota in zadel zgornji levi kot gola ki ga je branil Reina. Igra se je nato malo umirila ko pa je Liverpool dobil protinapad in je Kuyt zadel za 2:1...Roma je nato napadala naprej in si s tem pridobila prosti strel ki je bil samo 18 m stran od gostujočega gola. Ta prosti strel je pripadal Panucciju ki je pa zadel za končnih 3:1

ROMA 3:1 Liverpool

Screen:

KeLo

Objavlja  kobra111 Sob Sep 22, 2007 11:31 pm

Bayern končno dočakal prvo zmago

Bayern : Sevilla

Začelo se je zelo hitro. Podolski je že v 3 minuti prodrl in suvereno zaključil za 1:0. Kmalu kasneje je obramba Bayerna zaspala in Sevilla je preko Kanouteja izenačila na 1:1. Naj omenim še izjemen poskus Maakaya, ki je po predložku iz krila poskusil atraktivo z škarjicami, vendar žoga je za las švignila preko prečke. Tako je rezultat do polčasa ostal nespremenjen. Bayern je po premoru silovito krenil in od 53.-65.minute zatresel mrežo 3x (zopet je blestel Podolski ki je zatresel mrežo še 2x in tako dosegel Hattrick, enrat pa je bil uspešen Hargreaves z plasiranim strelom z roba kazenskega prostora). Zdelo se je da je vodstvo s 4:1 že dovolj, vendar je sevilja kmaluzatem zadela zopet preko Kalouteja. Bayern v nadaljevanju uspešno ustavljal Sevillo v napadu, vendar so nogometaši Seville izkoristili luknjo in zadeli v 89.min za 4:3, tokrat preko Puerte. Bayern je nato žogo uspešno držal v nogah do konca in slavil prvič.