liga nhl 08 West ham pustošil v Londonu proti Arsenalu

Objavlja  lecavalier Pet Sep 21, 2007 10:00 pm

1. tekma West hama in Arsenala
West Ham 7 : 3 Arsenal

Naslov pove vse.. Gostje so bili skozi celo tekmo boljši ter na začetku povedli kar s 3:0. Domačini se niso predali ter na krilih Henrya prišli do 3:2 a niso prišl do izenačenja. Do konca jim je Carlos Tevez nasul kar 4 gole:D Very Happy

Age : 31

liga nhl 08 V drugo uspešnejši Topničarji!

Objavlja  lecavalier Pet Sep 21, 2007 10:04 pm

2. tekma West Hama in Arsenala
West Ham 1 : 2 Arsenal

Tekmeca sta skovala enako taktiko ter z odlično obrambno igro držala izid 0:0. A ker je nemogoče igrati brez zadetkov je v 80: minuti West Ham prišel do vodstva s sicer malo posrečenim golom. Gostje niso ostali dolžni ter že v naslednjem napadu izenačili prek Gallasa. Končni izid je z VELIKO sreče postavil Van Persie, ki je Arsenal popeljal do prvih treh točk na turnirju.

Arsenal vs Milan Exclamation
Tekmo je bolje zacel Arsenal ki je že v prvih 20minutah povedil z 1:0. Do konca povcasa so ekipa Arsenala ponovno zadeli toda Milan se ni dal in tudi 1krat zatresil mrezo! V drugemu povcasu so ekipa Milana prisla do vodstva 3:2. Nato je Arsenal po 2eh prostih strelih povedev in v 90minuti seenkrat tresil mrezo. GoodGame / GoodLuck in future

jost : Lecavalier

Tresel je Gilardino, ki je izkoristil odbito žogo po strelu Ronalda ter svoje soigralce povedel v vodstvo z 1:0. Potem nama je prekinilo in naknadno sva odigrala še en polčas. 20 mint pred koncem polčasa nama je ponovno prekinilo razultat pa je bil še vedno 0:1. No v naknadno odigranih 20 minutah pa smo videli kar 4 zadetke po dva na vsaki strani tako da je na koncu jost zasluženo zmagal.

AC MILAN vs WEST HAM 5:3
Wast Ham je bolje začev in takoj povedel z 1 proti 0. Nato je Milan dal stvari v svoje roke. Povedel je z 4 proti 1. Zgledalo je da bo Milan z lahkoto zmagal. Nato pa sta sledila hitra zadetka West Hama. Vendar Milan je zdržal pritisk in še po napaki golmana zabil 5ti gol.