Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Objavlja  lecavalier Pon Okt 01, 2007 2:12 pm

Primer opisa tekme:

skupina A

Senegal(Lecavalier) 5-3 Španija(Jošt)
(zmagovalec tekme naj bo označen z boldom!)

Opis (naj bo dolg vsaj tri vrstice in naj zajema potek dogodkov na sami tekmi...rdeč karton, grob prekršek, evrogol ali kaj podobnega.

Tekma je biola na trenutke zelo dolgočasna saj so9 na obeh straneh sestavili podobni obrambni taktiki. Zaradi številnih prekrškov se je tekma v 2. polčasu razživela, ekipi pa sta končno prihajali do lepih priložnosti. V 53. minuti je z škarjicami za vodstvo Špancev poskrbel Fernando Torres.
Domači so z nekaj duhovitimi akcijami prešli v vodstvo 3:1, ki pa ga do konca niso izpustili iz nog. S tremi zadetki se je najbolj izkazal Papa Bouba Diop, dvakrat pa je Senegalsko mrežo zatresel David Villa.

Screen shot statistike ter strelcev!!
Brez obeh se tekma ne prizna!!
Tekmo pa mora potrditi tudi drugi igralec!!

Splošno:
-Na turnir se prijavite samo tisti ki ga mislite resno odigrati do KONCA!

Natavitve igre:
-Half lenght: 6 mins
-Difficult level: World class
-Keeper difficult: World class
-game speed: normal

Tekme:
-Med tekmo tekmovalčec ne sme imeti prizganih nobenih downloadov ali uploadov mesengerjev skypov ali kaj temu podobnega!
-V prvih 10ih minutah igralec lahko prekine tekmo če mu morda laga/šteka. Če prekine sredi tekme se igralca skupaj odločita ali odigrata ponovno, ali pa odigrata le tisto kar jima je še ostalo. Če igralec sumi da je oškodovan naj preostanek tekme ne igra![b]